czwartek, 30 czerwca 2011

Fine or fail??

Blog zaprawdę się ożywia powoli – 7 notek w czerwcu i przynajmniej tyle samo planuję na lipiec :)

Dzisiejszy wpis będzie o gorąco dyskutowanej na wszelkich forach rewolucji Gów… Genialnego Wydawcy – żywicznych modelach. W ramach zamówienia na cytadeli sprawiłem sobie takie cuś – dokładnie Kapitana z młotem i pistoletem.

 
Posted by Picasa


Dzięki wydaniu w nowej serii był dostępny w normalnych sklepach a nie tylko w MO. Ciekawy blister, trzeba przyznać, przechodzimy do figurki. Tu niestety jest nieco mniej ciekawie. Tony nadlewek, na szczęście łatwych do usunięcia, i dziwny kawałek czegoś żółtego pod płaszczem.

 

 Na szczęście to chyba tylko kawałek formy. Pierwsze spostrzeżenie, tona nadlewek. Po prostu tona. Na szczęście są łatwiutkie do usunięcia i po 5 minutach nie ma po nich śladu ( a paluszki całe). Przy okazji znalazłem kilka pęcherzyków powietrza. U mnie na stosunkowo prostym modelu są cztery, jeden na bucie, prawie niewidoczny, drugi na jelcu miecza, średnio widoczny, i dwa na nabojach na klacie widoczne jak cholera.


Cóż, może miałem szczęście i mój model nie jest taki najgorszy, może wszystkie są takie ale powiem jedno, to nie metal… może nie będzie z niego odpryskiwać farba, to nie metal… może jest leciutki, ale TO NIE JEST METAL!!!


… dlatego mam nadzieję że żywica nie utrzyma się długo na rynku. A na koniec zdjątko podstawki która była w blisterze…
 

2 komentarze:

Master Of Lab pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Master Of Lab pisze...

Słyszałem gorsze opinie o CF
Widać trafiłeś na dobry blister;)