czwartek, 10 marca 2011

Nowy nabytek, testy :D

Gunnila zapytała jak się sprawuje namiocik. Moim zdaniem świetnie, nie trzeba martwić się że tło wystaje zza kartki a zdjęcia wychodzą moim zdaniem dokładniejsze i ogólnie przyjemniejsze :). Ciężko jednak określić czy to zasługa samego namiotu, czy dokupionego przy okazji totalnie amatorskiego oświetlenia. Dlatego postanowiłem zrobić kilka zdjęć i pozwolić czytelnikom ocenić efekt. Pierwsze zdjęcie to biała kartka + dotychczasowe światło ( halogenik + świetlówka), drugie to dodane 2 lampki. Zdjęcie nr 3 to już namiot + cztery lampki. Ostatnie zdjęcie to lekka zmiana balansu bieli. Wszystkie foty robione z lampą i macro.


 

 

 

 
Posted by Picasa


Odpowiedzi na komenty – Gunnila dostała całą notkę, co do Master Of Lab – robotyka nie zniknie, planowane jest jeszcze kilka modeli. Co do figurki priesta błogosławiącego muszkiet – jest to figs GW „Blessing of Sigmar” dostępny na stronce GW. A żeby udowodnić że robotyka nie znika kolejne zdjątko, na nim coś widać :D

 
Posted by Picasa

1 komentarz:

Dziadu z lasu pisze...

Chyba fota nr 3 najlepsza ale wygląda na lekko niedoświetloną. Jakiego ustawienia lamp używasz? Bo cień jest jakby najmocniej było z przodu.