wtorek, 31 sierpnia 2010

Odgrzewany kotlet

Jako że niektórzy nie czytają komentarzy pod notkami powiem jeszcze raz, poprzednio zamieszczone zdjęcia nie są zdjęciami konkursowymi! Zdjęcia konkursowe miały być publikowane po ukończeniu wszystkich duperelek jakie pozostały. Czyli teraz :D.

Niniejszym również chciałbym wszem i wobec ogłosić – moje Slonko maluje lepiej ode mnie. Udowodniła to malując chomiczka w sposób, w jaki ja nie byłbym na razie w stanie. A teraz meritum zdjęcia konkursowe.

 

 

 

 
Posted by Picasa


 

 

 

 
Posted by Picasa


 

 

 
Posted by Picasa

2 komentarze:

Gunnila pisze...

No więc, ja , jak rasowy krytyk, skomentuję to czetgo sama nie potrafię robić ;P. Po pierwsze, wszelkie uwagi tylko dlatego, że to są prace konkursowe - widząc takie modele na stole będę piała z zachwytu.
Po kolei - samolocik, jakkolwiek się to nazywa - strasznie pusta podstawka, szczególnie przy takim dynamicznym umieszczeniu modelu. Ponadto, przedni zderzak ma rozmazane paski na samym środku, i blik na ogonie jest nierówny. Chomiczek - miażdży, szczególnie freehandy. Gejsza mnie wgniotła w glebę! Smok - już pisałam, fajny, choć przydały by się zdjęcia szczegółów.
Ja chcę dostęp do mojej pracowni, buuuuu... :(

Gremli pisze...

Chomik kładzie na łopatki całą konkurencję. Widziałem w realu i muszę przyznać, że piękna robota. Jak już mówiłem Kubie 9/10 na CMoN.

Gratuluję